Bez JavaScriptu to nepůjde!


Inzerce jen pro Vás ...

Mapa ČR Moravskoslezský kraj Olomoucký kraj Zlínský kraj Jihomoravský kraj Vysočina Pardubický kraj Liberecký kraj Královéhradecký kraj Jihočeský kraj Ústecký kraj Karlovarský kraj Plzeňský kraj Hlavní město Praha Středočeský kraj

Vložit inzerátHlavní stránka » Seznamka » On hledá mámu ×
Chcete zpětný odkaz zdarma?

Za výměnu je to možné !


On hledá mámu pro své dítě

Pro vstup do této kategorie musíte souhlasit s následujícími podmínkami

 1. Stisknutím tlačítka "Souhlasím" potvrzuji že:
  • je mi více než osmnáct let a že jsem dosáhl zletilosti.
  • pokud se nacházím ve státě, ve kterém je hranice zletilosti stanovena odlišně od předpisů České republiky, potvrzuji, že splňuji veškeré podmínky zletilosti v daném státě a že je mi více než 18 let a že vstup na tyto stránky není omezen a/nebo zakázán předpisem státu, v němž se nacházím a/nebo jehož jsem státním příslušníkem.
  • souhlasím s tím, že sexuálně orientovaný materiál jsem oprávněn užívat jen v soukromí a to výlučně pro svou osobní potřebu.
  • sexuálně orientované materiály mne neurážejí, nepohoršují a/nebo jinak neohrožují a na uvedené stránky vstupuji dobrovolně.
  • neposkytnu a ani přímo či nepřímo neumožním přístup k materiálům získaným na těchto stránkách osobám mladším osmnácti let ani jiným osobám, které nesplňují podmínky uvedené v tomto prohlášení.
 2. Pokud nesplňujete byť i jenom jednu podmínku uvedenou pod bodem 1, opusťte prosím tuto stránku.

  

1

Hlídací pejsek
Nastavte si hlídacího pejska. 
Upozornění na email na nové inzeráty z kategorie: On hledá mámu.


Čas stránky: 0.4087 vteřin.