Podmínky využívání služeb na serveru www.abc-bazar.cz

 1. www.abc-bazar.cz je inzertní server provozovaný fyzickou osobou.
 2. Server umožňuje bezplatně zveřejňovat a vyhledávat nabídky a poptávky zboží, služeb a jiného majetku soukromých osob a podnikatelských subjektů, dále jen Uživatelů.
 3. Firma může nabízet své zboží, ale nesmí jej prodávat opakovaně. Za firmu se považuje i fyzická osoba nabízející opakovaně nové zboží různých barev a typů. Pro firmy se nabízí jiný druh zviditelnění na serveru. Zákaz platí i na opakované poptávky, výkupy.
 4. Na serveru www.abc-bazar.cz je zakázáno inzerovat (zákaz platí i bez ohledu na TOPování).
  • Webové stránky a loga firmy
  • Multilevel systémy, pyramidové hry, provizní systémy
  • Emailingové systémy a jiné bezpracné výdělky
  • Práce s možností platby předem
  • Inzeráty bez zjevného obsahu, tj například "Nabízím práci, více informaci na telefonu/emailu."
  • Kopírování letáků, dopisů, disket, vkládání letáků do obálek a podobné podvodné systémy
  • Inzeráty typu "napiš mi a já ti řeknu jak vydělat 1000Kč za týden"
  • Prostředky na hubnutí. Tabák a tabákové výrobky
  • Léky, prášky a různé preparáty zakázané státem je prodávat a distribuovat - včetně léků na předpis
  • Prodej neoriginálních hudebních nebo filmových nahrávek na CD, DVD aj., které podléhají autorským právům
 5. Inzerát může být uveden pouze v jedné kategorii, je zakázáno vložit jeden inzerát vícekrát do více kategorií. Inzeráty prodeje/nabídky patří do "nabídky", inzeráty poptávky/nákupu patří do "poptávky".
 6. Do těla inzerátu (popis prodavaného předmětu, nebo služby), nesmí být uvedeny tyto údaje: telefoní číslo, odkaz na web nebo email. V případě, že tyto položky uvedete v popisu, nebo nadpisu (jsou na to samostatné kolonky). Vyhrazujeme si právo, tento inzerát upravit, nebo smazat.
 7. Na serveru je zakázáno inzerovat nicneříkající inzeráty typu "Vydělejte spousty peněz, více informací na emailu". Pokud se na serveru objeví "zakázaný" inzerát, bude smazán bez povinnosti nahradit uživateli zaslanou částku na topování inzerátu. Pokud podáte dva stejné inzeráty, je ten starší označen systémem jako duplicitní a vymaže se.
 8. Fotografie umístěné u inzerátu nesmí být výhružné, klamavé či urážlivé.
 9. Provozovatel si vyhrazuje právo provést nezbytné změny v inzerátu, případně inzerát vůbec nezveřejnit, případně inzerát odstranit z nabídky, bude-li v rozporu s platnými zákony České republiky, pravidly www.abc-bazar.cz nebo dobrými mravy.
 10. Provozovatel má právo smazat inzerát pokud je inzerát vložen do nesprávné sekce s ohledem na text inzerátu nebo pokud inzerát budí dojem, že není reálný. Provozovatel má právo smazat inzerát i při podezření, že inzerát odporuje podmínkám www.abc-bazar.cz
 11. Provozovatel pouze zprostředkovává kontakt mezi prodávajícím a kupujícím a nepřebírá tak žádné záruky za kvalitu, původ, dodání, odebrání, zaplacení nebo upotřebitelnost nabízených věcí.
 12. Provozovatel nenese zodpovědnost za zneužití osobních dat Uživatele uvedených v inzerátu nebo získaných nelegálním proniknutím do systému stránek třetí osobou. Uživatel souhlasí s anonymním užitím registračních a statistických údajů.
 13. Provozovatel funguje pouze jako zprostředkovatel mezi kupujícím a prodávajícím, nepřebírá žádné závazky ani záruky za prodávané předměty.
 14. Uživatel nesmí stejný inzerát vložit vícekrát, platí i pro stejný inzerát napsaný jinými slovy!
 15. Inzeráty jsou zveřejněny v našem bazaru po dobu tří let, nebo do smazání zadavatelem.
 16. Tyto podmínky nabývají platnosti a účinnosti okamžikem jejich zveřejnění. Provozovatel si vyhrazuje právo tyto podmínky kdykoli změnit.