Inzerce pro vaše potřeby ...
Hlavní stránka » Naše novinky


NovinkyNovinky v našem ABC-bazaru

V našem bazaru se pořád něco děje a rádi bychom se s Vámi o to podělili díky novinkám, které pro Vás neustále budeme psát. Doufáme, že se vám novinky budou líbit, či hodit pro lepší pochopení chodu ABC-bazaru.

Možnost kontaktovat inzerenta přes aplikaci WhatsApp

Zobrazeno 63x13.01. 2018

Jsme absolutně první kdo nabízí tuto nadstandartní funkci, mezi všemi internetovými bazary! V případě, že chcete využít této funkce jako inzerent, při vkládání inzerátu zaškrtnete políčko, že máte WhatsApp. Posléze se u vašeho inzerátu zobrazí ikonka apk. WhatsApp a zájemci o vaše inzerované zboží vás budou moci kontaktovat z mobilního telefonu ....

Nově zabezpečení našich stránek certifikátem SSL

Zobrazeno 12x21.12. 2017

Přešli jsme na nově vyžadované zabezpečení SSL certifikátem, mužete si to sami zkontrolovat, když se podíváte do adresního řádku na našich srránkách ABC-bazar.cz, tak zde naleznete ikonku zeleného zámku, a za ním následuje nápis Zabezpečeno. Pro vás jako uživatele toto upozornění znamená, že údaje které odesíláte z našich formulářů jsou zabezpečeny šifrováním.

Vyhledávání podle PSČ nebo Měst v okruhu km

Zobrazeno 691x08.02. 2015

Nově jsme pro vás vytvořili možnost vyhledávat inzeráty podle PSČ nebo měst a obcí v České republice, a to v okruhu vámi zvolených kilometrů od svého bydliště. Normálně je nastaveno 50 km, můžete ale vyhledávat například jen v okruhu 5 km od svého domova. Tato novinka v našem ABC-bazaru je nadstandartní možností pro uživatele. Minimálně ....

Nově možnost přidání odkazu na vaše WWW stránky

Zobrazeno 640x04.02. 2015

U vašich inzerátů, jsme přidali možnost odkazovat na váš web, a to naprosto zdarma.

Přidána volba zobrazování emailu

Zobrazeno 670x27.09. 2014

Nově jsme pro vás přidali volbu chtěného zobrazování emailu v detailu inzerátu. Ve formuláři ve kterém zadáváte váš inzerát, můžete u emailu zaškrtnout políčko chci zveřejnit email, a váš email bude zveřejněn v detailu vašeho inzerátu, pokud políčko nezaškrtnete, nebude váš email zveřejněn.