Bez JavaScriptu to nepůjde!


Inzerce jen pro Vás ...

Mapa ČR Moravskoslezský kraj Olomoucký kraj Zlínský kraj Jihomoravský kraj Vysočina Pardubický kraj Liberecký kraj Královéhradecký kraj Jihočeský kraj Ústecký kraj Karlovarský kraj Plzeňský kraj Hlavní město Praha Středočeský kraj

Vložit inzerátHlavní stránka » Detail novinekNovinkyNový systém odměn za věrnost - Topování zdarma

7.4. 2018Zobrazeno 5160x

Připravili jsme pro Vás nový systém odměny za věrnost.
Vysvětlení systému:
každý den bude automaticky náhodně vygenerována jedna hodina (60 min), ve které budou všechny vkládané inzeráty automaticky TOPovány na 5 dní dopředu.
O právě probíhající hodině s Topováním budete informováni na stránkách (je nutné aktualizovat jakoukoli stránku bazaru, aby bylo možné vidět právě probíhající akci). Generovány budou pouze hodiny mezi 6:00 počínaje a 23:00 konče (tedy platí do půlnoci). Tato blíže neurčená hodina bude začínat vždy v celou a končit v následující celou hodinu.
Příklad: začne se 8:00 hod a končit bude 9:00 hod. Tedy platí že, jakmile naskočí na hodinách 8:00:00 můžete vkládat s topováním a poslední sekundou pro vložení Topovaného inzerátu bude čas 8:59:59 (Topovaný bude pouze vložený inzerát v tomto čase). V 9:00 hod bude vložen inzerát již bez Topování.

O blížící se Topovací hodině ani po jejím ukončení nebude nikdo informován, jestli již byla nebo teprve bude. Je tedy na Vás, zda budete každou hodinu kontrolovat jestli akce neprobíhá nebo ji trefíte náhodně :-)

Tento systém odměn platí od 7.4.2018 na neurčito. Odměny mohou využít všichni kromě těch, kteří vkládají inzeráty do kategorie "Služby" a "Finance".

Upozornění: Každý takto topovaný inzerát lze kdykoli dotopovat placeným způsobem, aby se dostal před inzeráty Topované v této akci. Ostatní inzeráty topované placeným způsobem budou také zařazeny dopředu.

Děkujeme všem!

Sítě: Facebook Twitter

<< Zpět na hlavní stránku novinek


Další novinky: