Bez JavaScriptu to nepůjde!


Inzerce jen pro Vás ...

Mapa ČR Moravskoslezský kraj Olomoucký kraj Zlínský kraj Jihomoravský kraj Vysočina Pardubický kraj Liberecký kraj Královéhradecký kraj Jihočeský kraj Ústecký kraj Karlovarský kraj Plzeňský kraj Hlavní město Praha Středočeský kraj

Vložit inzerátHlavní stránka » Detail novinekNovinkyHlídací pejsek v kategoriích

17.2. 2019Zobrazeno 1097x

Máme pro vás novinku v podobě Hlídacího pejska.

Prostřednictvím této novinky si můžete nechat zasílat nové inzeráty které se objeví v kategoriích respektive v podkategoriích. Můžete si vybrat ze tří možností frekvence zasílání novinek z jednotlivých kategorií. A to každý den, jednou týdně nebo jednou za měsíc. Novinky vám budou odesílány dle vaší volby frekvence zasílání, ale pouze v případě, že do zvolené kategorie přibydou minimálně 3 nové inzeráty. V opačném případě vám bude odeslán email s novinkami až po splnění této podmínky.

Pro registrované uživatele je vytvoření Hlídacího pejska velice jednoduché.
Přihlaste se do bazaru. Na každé stránce jednotlivých kategorií, rozkliknete Hlídacího  pejska, který se nachází na pravé straně webové stránky, následně zvolíte frekvenci zasílání a pejska uložíte. Po uložení pejska, Vám přijde na Váš registrační email potvrzení o založení Hlídacího pejska a je hotovo.
Zrušení tohoto pejska je také velice jednoduché, stačí kliknout na odkaz v tomto emailu, ve spodní části ve znění (zrušit zasílání z této kategorie), nebo také můžete zrušit zasílání všech Vašich pejsků které máte vytvořeny, a to jedním kliknutím. Zrušení zasílání můžete provést kdykoliv, kliknutím na odkaz v jakémkoli emailu, který Vám bude odeslán v rámci Vašeho nastavení Hlídacího pejska.

Pro neregistrované uživatele, platí v podstatě to samé, ale je nutné při vytváření Hlídacího pejska zadat Váš email, a následně potvrdit kliknutím na odkaz v emailu jeho založení. V případě, že nebude tento email potvrzen, žádné novinky Vám zasílány nebudou.
Zrušení zasílání novinek je stejné jako u registrovaných, s tím rozdílem, že nelze zrušit všechny Vámi vytvořené pejsky najednou, ale pouze jednotlivě.

Sítě: Facebook Twitter

<< Zpět na hlavní stránku novinek


Další novinky: