Inzerce pro vaše potřeby ...
Hlavní stránka » Naše novinky


NovinkyNovinky v našem ABC-bazaru

V našem bazaru se pořád něco děje a rádi bychom se s Vámi o to podělili díky novinkám, které pro Vás neustále budeme psát. Doufáme, že se vám novinky budou líbit, či hodit pro lepší pochopení chodu ABC-bazaru.


Vyhledávání podle PSČ nebo Měst v okruhu km

Zobrazeno 608x08.02. 2015

Nově jsme pro vás vytvořili možnost vyhledávat inzeráty podle PSČ nebo měst a obcí v České republice, a to v okruhu vámi zvolených kilometrů od svého bydliště. Normálně je nastaveno 50 km, můžete ale vyhledávat například jen v okruhu 5 km od svého domova. Tato novinka v našem ABC-bazaru je nadstandartní možností pro uživatele. Minimálně ....

Nově možnost přidání odkazu na vaše WWW stránky

Zobrazeno 614x04.02. 2015

U vašich inzerátů, jsme přidali možnost odkazovat na váš web, a to naprosto zdarma.

Přidána volba zobrazování emailu

Zobrazeno 635x27.09. 2014

Nově jsme pro vás přidali volbu chtěného zobrazování emailu v detailu inzerátu. Ve formuláři ve kterém zadáváte váš inzerát, můžete u emailu zaškrtnout políčko chci zveřejnit email, a váš email bude zveřejněn v detailu vašeho inzerátu, pokud políčko nezaškrtnete, nebude váš email zveřejněn. 

Zobrazování inzerátů pouze s fotkami v kategoriích

Zobrazeno 590x14.06. 2014

Přidána možnost v jednotlivých kategoriích zobrazovat pouze ty inzeráty, které mají vloženu alespoň jednu fotografii prodávaného předmětu.

Přidána nová hlavní kategorie - MODELÁŘSTVÍ

Zobrazeno 717x05.04. 2014

Přidána nová kategorie MODELÁŘSTVÍ. V této kategorii naleznete vše co se týče modelářství, modelů aut, letadel, lodí, vlaků, tanků, bojové techniky a dalších. Také zde můžete najít komponenty, materiály a nářadí na stavbu těchto modelů.

Nově možnost zobrazovat inzeráty jako v eshopech

Zobrazeno 688x31.03. 2014

Přidali jsme možnost zobrazovat inzeráty ve sloupcích, tudíž jsou inzeráty poskládány jako v eshopu s většími fotkami. Fotografie jsou zatím s vodoznakem, ale budou postupně nahrazovány u nových inzerátů bez vodoznaku. Klasické zobrazování inzerátů na řádcích zůstává, máte možnost zvolit si zobrazování jaké chcete po kliknutí na tlačítka v liště nad inzeráty.

Vaše inzeráty se nově zobrazují také na portálech se zbožím

Zobrazeno 670x28.03. 2014

Naprogramovali jsme pro vás nově výstup RSS kanálu pro portály s bazarovým zbožím, jako jsou HEURÉKA, CENTRUM ZBOŽÍ, HLEDEJ LEVNĚ, ZBOŽÍ ČESKÝ PORTÁL EU A DALŠÍ. Nyní budou vaše inzeráty viditelné ještě více.

Možnost vložit inzerát i s lokací na Google maps

Zobrazeno 712x14.03. 2014

Při vkládání inzerátů, máte nově možnost zadat PSČ, Město nebo obojí, pro zobrazení v detailu inzerátu na Google mapě. Tato možnost nabízí kupujícím (zájemcům), lépe dohledat místo prodeje, pro případ, že by měl kupující v úmyslu pro zboží dojet osobně.

Inzeráty i s odkazem na vaše WWW a na video

Zobrazeno 693x05.02. 2014

Nově jsme přidali možnost vkládat inzeráty i s odkazem na vaše webové stránky, a také můžete přidávat videa z youtube související s inzerátem.

Chcete vyhrát peníze na dovolenou?

Zobrazeno 751x24.01. 2014

Přidali jsme pro vás novou jedinečnou soutěž, ve které můžete vydělávat peníze ! Ano je to opravdu tak, zaplatíme vám, za každý vložený inzerát. Ukažte nám bazar který vám za inzerci ještě zaplatí, my o jednom víme, je to ten náš-váš. Nová soutěž ZDE.

Nově možnost při vkládání inzerátu zvolit cenu i v cizí měně

Zobrazeno 680x11.12. 2013

Přidali jsme pro občany, například ze Slovenska či zahraničí možnost přidat inzerát v měně jejich země. Inzeráty, ale musí být vkládány v českém či slovenském jazyce. Jinak budou tyto inzeráty smazány. Nové měny jsou: Euro, US Dolar, Britská Libra, a Polský Zlotý. 

Přidali jsme pro vás možnost řazení inzerátů dle ceny

Zobrazeno 814x15.11. 2013

Pro jednoduchý výběr inzerátů dle ceny, jsme pro vás přidali do výpisu v kategoriích a podkategoriích, a také při vyhledávání inzerátů, možnost řadit inzeráty od nejlevnějšího po nejdražší, nebo od nejdražšího po nejlevnější.

Nová velká super soutěž o 10.000 Kč

Zobrazeno 829x11.11. 2013

Přidána nová soutěž o dárkový super balík v hodnotě 10.000 Kč. Soutěžit můžete ZDE .

Přidáno vyhledávání uživatelů (inzerentů) !!!

Zobrazeno 848x28.09. 2013

Vyhledávat inzerenty můžete po kliknutí na šipku směřující dolů na hlavní vyhledávací liště vlevo. Žlutý odkaz > Vyhledávání inzerentů < . Po přechodu na vyhledávací stránku můžete vyhledávat inzerenta dle jména nebo telefonního čísla nebo obojího. Na vyhledávací stránce po kliknutí na tlačítko "Vyhledat uživatele" najdete tabulku se ....

Přidali jsme rozlišení uživatelů dle kritérií

Zobrazeno 824x21.09. 2013

Přidali jsme pro vás rozlišení uživatelů dle kritérií.  Kritéria rozlišení jsou: začátečník, pokročilý uživatel, zkušený uživatel, super prodejce. Vyjádření tohoto rozlišení je v podobě ikonky (grafu), kterou naleznete v detailu jakéhokoli inzerátu, v liště s nadpisem inzerátu vpravo. Nebo ji můžete také najít po přechodu na stránku, všechny inzeráty zadavatele, vedle ....

Přidáno hodnocení uživatelů

Zobrazeno 835x04.09. 2013

Přidali jsem pro vás hodnocení uživatelů. Prosím přidávejte hodnocení, při každém uzavřeném či nedokončeném obchodu s inzerentem. Přispějete tak k lepšímu výběru těch spolehlivých. Děkujeme

Přidán Hlídací pejsek - porovnávání inzerátů !

Zobrazeno 879x29.08. 2013

Hlídací pejsek vám umožňuje hlídání inzerátů přímo na stránkách, nebo si hlídané inzeráty můžete kdykoli pěkně pohromadě vytisknout, nebo poslat na svůj vlastní email a poté se k nim kdykoli vrátit. Jsme přesvědčeni, že náš hlídací pes, je unikátním v českých bazarech. Zadávat inzeráty do psa můžete v detailu jakéhokoli inzerátu, a poté si obsah ....

Pro lepší orientaci upravena navigace v menu

Zobrazeno 785x22.08. 2013

Pro lepší orientaci jsme pro vás upravili původní menu tak, aby bylo možné v každé podkategorii přejít také na kategorii hlavní. Doufáme, že bude také snáze z menu poznat ve které kategorii, či sekci se právě nacházíte.

Přidáno rozšířené vyhledávání

Zobrazeno 841x13.08. 2013

Přidali jsme pro vás Rozšířené vyhledávání, vyhledávat nyní můžete také podle stáří inzerátů, dle výběru inzerátů s fotografiemi, nebo inzerátů se zadanou číselnou cenou v Kč. Rozšířené vyhledávání najdete na hlavní liště vlevo po kliknutí na šipku směřující dolů.

Přidáno vyhledávání dle kategorií

Zobrazeno 655x11.08. 2013

Přidali jsem pro vás na hlavní vyhledávací lištu, možnost vyhledávat v kategoriích.


NAVRCHOLU.cz
   © Alois Kreps 2013-2017 .Veškerá práva vyhrazena abc-bazar.cz